Archief: seizoen 2023-2024

Het seizoen 2023-2024 laat zich samenvatten als een seizoen van up’s en downs. Na een knappe bekercampagne die eindigde op het veld van Eendracht Aalst kon KDS pas een eerste driepunter bijschrijven op de 6e speeldag.

Zoeken naar hoogtepunten is niet zo moeilijk. Er is niet alleen de knappe 6 op 6 tegen titelkandidaat Sporting Hasselt. Er waren ook overtuigende zeges tegen bijvoorbeeld Jong KV, SK Londerzeel en RC Lebbeke, en bovendien sloot KDS het seizoen af als 3e meest productieve ploeg na Belisia en Sporting Hasselt… niet toevallig de eerste twee van het klassement.

Aan de andere kant van het spectrum, de meeste tegendoelpunten, parkeerde KDS de bus eveneens op een 3e plaats. Dat geeft ook aan dat we af en toe eens een flink pak voor de broek kregen of van een kale reis terugkwamen.

Daimy Deflem werd opnieuw onze topschutter. Na de 22 doelpunten van het seizoen voordien lukte Daimy er nu 19. Het was nochtans een close call, want jeugdproduct Aron Sulejmani brak volledig door en joeg de bal maar liefst 18 keer tegen de touwen.

Graag leggen we het seizoen 2023-2024 neer met een andere sterke statistiek: maar liefst 39,7% van de speelminuten werd ingevuld door spelers uit onze eigen jeugdopleiding. Meer dan eens zette KDS in op de eigen jeugd, geheel in lijn met onze visie.

Proficiat aan alle spelers en trainers, wij zijn enorm trots op jullie!

Eindstand seizoen 2023-2024

PosPloegMWDLG+G-+/-P
134218571373471
234214967373067
3341861061471460
434186106258460
5341671161461555
634151094843555
7341661259461354
834146145048248
934138134953-447
1034137145749846
11341210124443146
1234136156263-145
1334127155967-843
1434126165460-642
1534117164860-1240
163477203359-2628
173474234186-4525
183467213458-2425

 

Wedstrijden seizoen 2023-2024

DatumThuisTijd/uitslagUitSpeeldag
-
-
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
20
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Kern en statistieken seizoen 2023-2024

Individuele statistieken 2023-2024

#SpelerLeeftijd Winst%Gelijk%Verlies%
1Dean Michiels35267100113040.016.743.3
4Yanis Beersaerts2390100502138.119.042.9
5Jitse Hermans29291210103438.217.644.1
6Lucas Honshoven27145304402650.015.434.6
7Jan De Bouw34202913603237.515.646.9
8Jordy De Koker28270712903135.516.148.4
9Yentl Egerickx26100193301838.916.744.4
10Daimy Deflem322468196603036.716.746.7
12Cedric Mertens28240410512835.717.946.4
13Axel Frix28187201602744.414.840.7
14Owen Vandroogenbroeck23310000250.050.00.0
14Beni Mpanzu22158841102835.717.946.4
17Maxime Gody27189024102835.710.753.6
18Benjamin De Marie220000000.00.00.0
20Maxime Mauen24163823103138.719.441.9
21Aron Sulejmani221659183203237.518.843.8
22Nils Struys260000000.00.00.0
29Marlon Degryse2573010001435.77.157.1
44Andy Lokando27228722302737.022.240.7
63Ilias Labiad33158114302437.520.841.7
99Kobe Ceulemans193600000425.025.050.0