Voorbeschouwing KDS – Mandel United

Na een weekje rust dankzij de paasklokken staat KDS voor het laatste tweeluik van de competitie. Thuis...

Na een weekje rust dankzij de paasklokken staat KDS voor het laatste tweeluik van de competitie. Thuis tegen Mandel (2e) en uit tegen Wijgmaal (3e): niet meteen de makkelijkste afsluiter die je kan wensen!

Zelf staan wij - met gepaste trots - op een voorlopig...

Na een weekje rust dankzij de paasklokken staat KDS voor het laatste tweeluik van de competitie. Thuis tegen Mandel (2e) en uit tegen Wijgmaal (3e): niet meteen de makkelijkste afsluiter die je kan wensen!

Zelf staan wij - met gepaste trots - op een voorlopig...

Parkeren op zondag

Aanstaande zondag ontvangt KDS Maldel United voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Omwille...

Aanstaande zondag ontvangt KDS Maldel United voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Omwille van werkzaamheden aan de Woluwelaan en de aanwezigheid van de jaarlijkse Kermis op het A. De Cockplein zijn er slechts beperkte parkeermogelijkheden.

Daarom...

Aanstaande zondag ontvangt KDS Maldel United voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Omwille van werkzaamheden aan de Woluwelaan en de aanwezigheid van de jaarlijkse Kermis op het A. De Cockplein zijn er slechts beperkte parkeermogelijkheden.

Daarom...

Pasdagen

Beste jeugdspeler van KDS,

Vandaag 24 april (15u - 19u30) en morgen 25 april (17u - 20u) organiseert...

Beste jeugdspeler van KDS,

Vandaag 24 april (15u - 19u30) en morgen 25 april (17u - 20u) organiseert JM SPORT een pasmoment voor je kledijpakket voor seizoen 2019-2020 in de jeugdkantine.

Elk lid voor seizoen 2019-2020 (spelers, trainers, scouts en afgevaardigden)...

Beste jeugdspeler van KDS,

Vandaag 24 april (15u - 19u30) en morgen 25 april (17u - 20u) organiseert JM SPORT een pasmoment voor je kledijpakket voor seizoen 2019-2020 in de jeugdkantine.

Elk lid voor seizoen 2019-2020 (spelers, trainers, scouts en afgevaardigden)...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

1

KSK Ronse

Gelijkspel

  • Nasseredine Mazouz - 1 goal(s)
1

K Diegem Sport

Gelijkspel

  • Mehdi Benlouafi - 1 goal(s)
13/04/2019 | 20:00
Orphale Cruckestadion
Meer lezen

Volgende wedstrijd

28/04/2019
Gemeentelijk Sportstadion
PosPloegMWDLP
1.Winkel Sport28212565
2.Mandel Utd.28192759
3.Wijgmaal28137846
4.Racing Gent28136945
5.Petegem28129745
6.Menen281161139
7.SK Londerzeel281071137
8.Ronse281071137
9.Diegem Sport281051335
10.FC Gullegem28981135
11.Harelbeke28971234
12.Dikkelvenne28951432
13.Westhoek281011731
14.Eppegem28941531
15.Overijse28851529
16.OLSA Brakel28691327
bekijk alles

Komende weken

28/04/2019 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
05/05/2019 | 15:00
Ymeria

Laatste nieuws

Parkeren op zondag

Aanstaande zondag ontvangt KDS Maldel United voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Omwille van werkzaamheden aan de Woluwelaan en

Pasdagen

Beste jeugdspeler van KDS, Vandaag 24 april (15u – 19u30) en morgen 25 april (17u – 20u) organiseert JM SPORT

Transferupdate

Dat KDS jonge talenten de kans geeft, dat hoeven we je niet meer te vertellen. In die optiek hebben we

Afmaken.

Er hing zaterdagavond een wat kille en gelaten atmosfeer in Ronse, een beetje vreemd. Van een club die net de

Wolfijzers en schietgeweren.

Dat er op de weg naar het behoud in de tweede amateurreeks nog wolfijzers en schietgeweren klaarliggen voor Diegem Sport

Voorbeschouwing Ronse – KDS

Ronse! Waar Vlaanderens mooiste wordt beslist. Waar Hotond, en andere “kaskes” de renners opwachten en tot het uiterste van hun

Voorbeschouwing KDS – Eppegem

Terug naar maandag 19 november 2018. The day after. Op deze website lazen we deze haast profetische woorden: “Spelen voor

Onze premium partners

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.