show

Dit weekend nam de jeugdafdeling van K. Diegem Sport afscheid van een bewogen seizoen. Een dikke streep...

Dit weekend nam de jeugdafdeling van K. Diegem Sport afscheid van een bewogen seizoen. Een dikke streep werd getrokken over de uiterst moeilijke omstandigheden waarin spelers, trainers, begeleiders en medewerkers een jaar lang moesten spelen en werken tijdens de...

Dit weekend nam de jeugdafdeling van K. Diegem Sport afscheid van een bewogen seizoen. Een dikke streep werd getrokken over de uiterst moeilijke omstandigheden waarin spelers, trainers, begeleiders en medewerkers een jaar lang moesten spelen en werken tijdens de...

show

Niets meer te winnen of te verliezen voor beide clubs op deze zonnige 1 mei. Alhoewel, voor de thuisploeg...

Niets meer te winnen of te verliezen voor beide clubs op deze zonnige 1 mei. Alhoewel, voor de thuisploeg leefde er toch wel het gevoel en de wens om na de voorbije reeks puntenloze wedstrijden in schoonheid af te sluiten. Hasselt kwam met twee punten bonus op...

Niets meer te winnen of te verliezen voor beide clubs op deze zonnige 1 mei. Alhoewel, voor de thuisploeg leefde er toch wel het gevoel en de wens om na de voorbije reeks puntenloze wedstrijden in schoonheid af te sluiten. Hasselt kwam met twee punten bonus op...

show

Geblesseerde en geschorste spelers en vorige week de zekerheid verworven van het behoud in tweede amateur,...

Geblesseerde en geschorste spelers en vorige week de zekerheid verworven van het behoud in tweede amateur, noodzaak maar ook de gelegenheid om met een gerust gemoed wat te experimenteren met posities en vervangingen in de uitmatch tegen kandidaat voor de eindronde...

Geblesseerde en geschorste spelers en vorige week de zekerheid verworven van het behoud in tweede amateur, noodzaak maar ook de gelegenheid om met een gerust gemoed wat te experimenteren met posities en vervangingen in de uitmatch tegen kandidaat voor de eindronde...

previous arrow
next arrow

Laatste wedstrijd

2

K Diegem Sport

Winnaar

  • Yentl Egerickx - 1 goal(s)
  • Maxime Mauen - 1 goal(s)
01/05/2022 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
Meer lezen

Volgende wedstrijd

24/07/2022
Gemeentelijk Sportstadion
PosPloegMWDLP
1.Hoogstraten30224470
2.Aalst30176757
3.Lyra-Lierse30176757
4.Cappellen30165953
5.Belisia30157852
6.Bocholt30156951
7.City Pirates301341343
8.Londerzeel301081238
9.Diegem30981335
10.Hasselt301041634
11.Berchem30891333
12.Tongeren30881432
13.Hades307111232
14.Pepingen-Halle30771628
15.Houtvenne30681626
16.Wijgmaal30671725
bekijk alles

Upcoming Fixtures

24/07/2022 | 16:00
Gemeentelijk Sportstadion
27/07/2022 | 19:30
Gemeentelijk Sportstadion
03/08/2022 | 19:30
Gemeentelijk Sportstadion

Laatste nieuws

Geen loon naar werk!

Geblesseerde en geschorste spelers en vorige week de zekerheid verworven van het behoud in tweede amateur, noodzaak maar ook de

Tevreden.

Diegem heeft een overweldigend Paasweekend achter de rug. Eindelijk na twee jaren stilte konden de Diegemnaars weer hun kot uitkruipen,

Geen loon naar werk!

Geblesseerde en geschorste spelers en vorige week de zekerheid verworven van het behoud in tweede amateur, noodzaak maar ook de

Tevreden.

Diegem heeft een overweldigend Paasweekend achter de rug. Eindelijk na twee jaren stilte konden de Diegemnaars weer hun kot uitkruipen,

Het cijfer 3

Zondag komt Bocholt op bezoek. En per toeval zijn er heel wat zaken te melden die we kunnen linken aan

Start van een drieluik

Zondag staat de 21e speeldag op het programma en dat betekent voor KDS de start van drie thuiswedstrijden op een

Onze premium partners

Onze partners