Schrijf je nu in voor onze zomerstage

K.Diegem Sport organiseert deze zomer een grote stage. Alle kinderen van 2005 tot en met 2015 zijn welkom.

Er...

K.Diegem Sport organiseert deze zomer een grote stage. Alle kinderen van 2005 tot en met 2015 zijn welkom.

Er is een voetbalstage voor kinderen geboren van 2005 tot en met 2012, en er is een Multimove-stage voor kinderen geboren in 2013, 2014 of 2015.
Voetbal-stage
Tijdens...

K.Diegem Sport organiseert deze zomer een grote stage. Alle kinderen van 2005 tot en met 2015 zijn welkom.

Er is een voetbalstage voor kinderen geboren van 2005 tot en met 2012, en er is een Multimove-stage voor kinderen geboren in 2013, 2014 of 2015.
Voetbal-stage
Tijdens...

Diegem Sport is op zoek naar een ploegscout

Om de omkadering van de A-kern verder te optimaliseren is K.Diegem Sport op zoek naar een ploegscout.
Jouw...

Om de omkadering van de A-kern verder te optimaliseren is K.Diegem Sport op zoek naar een ploegscout.
Jouw opdracht
Als ploegscout maak je deel uit van de technische staf van de A-kern. Op die manier ken je onze eigen ploeg dan ook door en door. Je maakt een...

Om de omkadering van de A-kern verder te optimaliseren is K.Diegem Sport op zoek naar een ploegscout.
Jouw opdracht
Als ploegscout maak je deel uit van de technische staf van de A-kern. Op die manier ken je onze eigen ploeg dan ook door en door. Je maakt een...

Transferupdate

Ook Jordy De Koker speelt volgend seizoen voor KDS. De 20-jarige middenvelder speelt al 10 jaar voor...

Ook Jordy De Koker speelt volgend seizoen voor KDS. De 20-jarige middenvelder speelt al 10 jaar voor Eendracht Aalst, waar hij sinds 2016 deel uit maakt van de A-kern.

Jordy stond in de belangstelling van meerdere ploegen, maar koos uiteindelijk toch voor KDS,...

Ook Jordy De Koker speelt volgend seizoen voor KDS. De 20-jarige middenvelder speelt al 10 jaar voor Eendracht Aalst, waar hij sinds 2016 deel uit maakt van de A-kern.

Jordy stond in de belangstelling van meerdere ploegen, maar koos uiteindelijk toch voor KDS,...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

1
1

K Diegem Sport

Gelijkspel

  • Dieter Charlier - 1 goal(s)
05/05/2019 | 15:00
Ymeria
Meer lezen
PosPloegMWDLP
1.Winkel Sport30223569
2.Mandel Utd.30193860
3.Petegem301310749
4.Racing Gent301461048
5.Wijgmaal30138947
6.Ronse301271143
7.Menen301261242
8.SK Londerzeel301171240
9.Diegem Sport301161339
10.Westhoek301211737
11.Dikkelvenne301061436
12.Harelbeke30981335
13.FC Gullegem30981335
14.Eppegem301041634
15.Overijse30851729
16.OLSA Brakel306101428
bekijk alles

Laatste nieuws

Transferupdate

Ook Jordy De Koker speelt volgend seizoen voor KDS. De 20-jarige middenvelder speelt al 10 jaar voor Eendracht Aalst, waar

Slotakkoord!

Na een weekje feesten, genieten en ontspannen trainen stapte Diegem Sport goedgemutst de bus op voor de allerlaatste opdracht van

Slotakkoord!

Na een weekje feesten, genieten en ontspannen trainen stapte Diegem Sport goedgemutst de bus op voor de allerlaatste opdracht van

Geen wonder…

We laten de superlatieven achterwege, in het gezelschap van overtollige bescheidenheid. Diegem Sport speelt ook volgend seizoen in de tweede

Afmaken.

Er hing zaterdagavond een wat kille en gelaten atmosfeer in Ronse, een beetje vreemd. Van een club die net de

Voorbeschouwing Ronse – KDS

Ronse! Waar Vlaanderens mooiste wordt beslist. Waar Hotond, en andere “kaskes” de renners opwachten en tot het uiterste van hun

Voorbeschouwing KDS – Eppegem

Terug naar maandag 19 november 2018. The day after. Op deze website lazen we deze haast profetische woorden: “Spelen voor

Onze premium partners

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.