Voorbeschouwing Geel – KDS

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast...

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast Duffel en Vosselaar ook regelmatig de naam van Geel. Dat ze het moeilijk hebben etc... je kent het verhaal ondertussen al wel. Deze week verscheen nog in de pers...

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast Duffel en Vosselaar ook regelmatig de naam van Geel. Dat ze het moeilijk hebben etc... je kent het verhaal ondertussen al wel. Deze week verscheen nog in de pers...

Stem nu voor de centrale verdedigers in onze Ploeg van het Decennium

Vorige week lanceerden we een poll naar de ploeg van het decennium. De eerste keuze die moest gemaakt...

Vorige week lanceerden we een poll naar de ploeg van het decennium. De eerste keuze die moest gemaakt worden was die van de doelmannen. Na een spannende strijd kreeg Dean Michiels 248 streepjes achter zijn naam, goed voor 58,91% van de stemmen. Proficiat Dean!

Deze...

Vorige week lanceerden we een poll naar de ploeg van het decennium. De eerste keuze die moest gemaakt worden was die van de doelmannen. Na een spannende strijd kreeg Dean Michiels 248 streepjes achter zijn naam, goed voor 58,91% van de stemmen. Proficiat Dean!

Deze...

Voorbeschouwing KDS B – FC Beigem A

Dit weekend is er door het algemeen forfait van Duffel geen wedstrijd voor onze 1e ploeg. Toch is er...

Dit weekend is er door het algemeen forfait van Duffel geen wedstrijd voor onze 1e ploeg. Toch is er dit weekend voetbal in Diegem. Zo speelt Jong Diegem in 3e provinciale C zaterdag de topper tegen Beigem.

De ploeg van coach Patrick Debeef staat aan de leiding...

Dit weekend is er door het algemeen forfait van Duffel geen wedstrijd voor onze 1e ploeg. Toch is er dit weekend voetbal in Diegem. Zo speelt Jong Diegem in 3e provinciale C zaterdag de topper tegen Beigem.

De ploeg van coach Patrick Debeef staat aan de leiding...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

2

K Diegem Sport

Winnaar

  • Jordy De Koker - 1 goal(s)
  • Ilias Benamar - 1 goal(s)
1

SK Pepingen-Halle

Verliezer

  • Bruno Baras - 1 goal(s)
31/01/2020 | 20:00
Gemeentelijk Sportstadion
Meer lezen

Volgende wedstrijd

22/02/2020
Stadion De Leunen
PosPloegMWDLP
1.Tienen21132641
2.Bocholt20115438
3.Aalst20114537
4.Cappellen19104534
5.Vosselaar20101931
6.Hasselt2087531
7.Hades2085729
8.SK Londerzeel2176827
9.Diegem Sport1974825
10.Geel2065923
11.Berchem2057822
12.Hoogstraten20631121
13.Pepingen-Halle2056921
14.Sp-Mopertingen20621220
15.Wijgmaal20451117
bekijk alles

Komende weken

22/02/2020 | 20:00
Stadion De Leunen
01/03/2020 | 15:00
Jos Van Wellenstadion
08/03/2020 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion

Laatste nieuws

Voorbeschouwing Geel – KDS

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast Duffel en Vosselaar

Gelukkige verjaardag Ilias!

Ilias Benamar, afgelopen vrijdag goed voor het beslissende doelpunt, wordt vandaag 22. Proficiat Ilias!

Gelijk na twee wereldgoals.

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor Diegem in hun eerste

Voorbeschouwing Geel – KDS

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast Duffel en Vosselaar

Voorbeschouwing Wijgmaal – KDS

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit hart. We slikten te makkelijk

Voorbeschouwing KDS – Bocholt

De break voor de winterstop werd nog even uitgesteld met een vooruitgeschoven wedstrijd tegen SK Londerzeel, waardoor KDS een weekje

Onze premium partners

Slider

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.