Voorbeschouwing KDS – Overijse

Er zijn niet zo heel veel derby's in een seizoen. Daarom kijken we met z'n allen al lang uit naar de...

Er zijn niet zo heel veel derby's in een seizoen. Daarom kijken we met z'n allen al lang uit naar de thuiswedstrijden tegen Londerzeel, Overijse en Eppegem. Vorige thuiswedstrijd was het de beurt aan Londerzeel, ditmaal komt Overijse op bezoek.

Voor het eerst...

Er zijn niet zo heel veel derby's in een seizoen. Daarom kijken we met z'n allen al lang uit naar de thuiswedstrijden tegen Londerzeel, Overijse en Eppegem. Vorige thuiswedstrijd was het de beurt aan Londerzeel, ditmaal komt Overijse op bezoek.

Voor het eerst...

Transferupdate

Het was een tijdje stil omtrent de transfers, maar daarom was het niet stil rond de onderhandelingstafel.

De...

Het was een tijdje stil omtrent de transfers, maar daarom was het niet stil rond de onderhandelingstafel.

De eerste transfer die we vandaag bekendmaken is de verlenging van Mehdi Benlouafi. Mehdi scoorde dit weekend zijn 1e doelpunt van het seizoen en lijkt...

Het was een tijdje stil omtrent de transfers, maar daarom was het niet stil rond de onderhandelingstafel.

De eerste transfer die we vandaag bekendmaken is de verlenging van Mehdi Benlouafi. Mehdi scoorde dit weekend zijn 1e doelpunt van het seizoen en lijkt...

Op karakter en klasse

In deze knotsgekke reeks, die intussen qua spanning een gemiddeld Hitchcock-script overtreft, is elke...

In deze knotsgekke reeks, die intussen qua spanning een gemiddeld Hitchcock-script overtreft, is elke wedstrijd belangrijk, maar de partijen tegen directe concurrenten in de strijd om het behoud hebben nog net dat tikkeltje meer suspens. De zenuwen stonden zelfs...

In deze knotsgekke reeks, die intussen qua spanning een gemiddeld Hitchcock-script overtreft, is elke wedstrijd belangrijk, maar de partijen tegen directe concurrenten in de strijd om het behoud hebben nog net dat tikkeltje meer suspens. De zenuwen stonden zelfs...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

24/03/2019 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
Meer lezen

Volgende wedstrijd

31/03/2019
Poezelhoek
PosPloegMWDLP
1.Winkel Sport24182456
2.Mandel24172553
3.Petegem24117640
4.Wijgmaal24117640
5.Racing Gent25116839
6.SK Londerzeel25106936
7.Menen2496933
8.Ronse24861030
9.Harelbeke24851129
10.Westhoek24911428
11.Diegem Sport24841228
12.FC Gullegem24771028
13.Eppegem24831327
14.OLSA Brakel24681026
15.Overijse24731424
16.Dikkelvenne24651323
bekijk alles

Komende weken

31/03/2019 | 15:00
Poezelhoek
06/04/2019 | 19:30
Gemeentelijk Sportstadion
13/04/2019 | 20:00
Orphale Cruckestadion

Laatste nieuws

Transferupdate

Het was een tijdje stil omtrent de transfers, maar daarom was het niet stil rond de onderhandelingstafel. De eerste transfer

Op karakter en klasse

In deze knotsgekke reeks, die intussen qua spanning een gemiddeld Hitchcock-script overtreft, is elke wedstrijd belangrijk, maar de partijen tegen

22 en 23 maart: Spaghettiweekend

Het voorlaatste weekend van maart vindt ons spaghettifestijn plaats in de kantine van het Jeugdcomplex. Op het menu staan spaghetti

Op karakter en klasse

In deze knotsgekke reeks, die intussen qua spanning een gemiddeld Hitchcock-script overtreft, is elke wedstrijd belangrijk, maar de partijen tegen

Diegem zegt de rode lantaarn vaarwel.

Het toneel voor de Brabantse derby werd overmeesterd door de stormwind. Enkele reclameborden sneuvelden en werden veiligheidshalve opgeborgen. Kon de

De trein op de sporen houden!

De thuisploeg kwam strijdvaardig uit de kleedkamers, ergens tussen hoopvolle verwachting en vrees. Opnieuw een kloofje opbouwen met de laatste

Stuntwerk!

KRC Gent, op de zesde speeldag veel te sterk voor Diegem, zakte zondagmiddag af naar het gemeentestadion als vierde in

Voorbeschouwing Dikkelvenne – KDS

Dikkelvenne! De naam van onze volgende tegenstander maakt nog steeds wrange gevoelens los als we terugdenken aan de heenwedstrijd. Eentje

Onze premium partners

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.