Informatie over onze volgende competitiewedstrijd.
Informatie over onze volgende competitiewedstrijd.

Beste supporters

De Kerstdagen liggen alweer achter ons en 2022 is begonnen. Alle welgemeende wensen...

Beste supporters

De Kerstdagen liggen alweer achter ons en 2022 is begonnen. Alle welgemeende wensen zijn uitgesproken en als vanouds afgesloten met: “… en een goeie gezondheid!”

Zelden waren zo’n wensen meer op hun plaats, want inderdaad, we zijn er nog...

Beste supporters

De Kerstdagen liggen alweer achter ons en 2022 is begonnen. Alle welgemeende wensen zijn uitgesproken en als vanouds afgesloten met: “… en een goeie gezondheid!”

Zelden waren zo’n wensen meer op hun plaats, want inderdaad, we zijn er nog...

Diegem bezorgt zichzelf een kommerloos Kerstreces.
Diegem bezorgt zichzelf een kommerloos Kerstreces.

Diegem uitte de wens om met 20 punten de winterstop in te gaan. Dat lukte de vorige wedstrijden niet...

Diegem uitte de wens om met 20 punten de winterstop in te gaan. Dat lukte de vorige wedstrijden niet en moest dus waargemaakt worden op het veld van Olympia Wijgmaal die met hun 19 punten op de teller eveneens op de overwinning aasden. De thuisploeg begon met vuur...

Diegem uitte de wens om met 20 punten de winterstop in te gaan. Dat lukte de vorige wedstrijden niet en moest dus waargemaakt worden op het veld van Olympia Wijgmaal die met hun 19 punten op de teller eveneens op de overwinning aasden. De thuisploeg begon met vuur...

Op zoek naar de 20! (bis)
Op zoek naar de 20! (bis)

We kozen inderdaad voor dezelfde titel als vorige week. Het heeft niets te maken met een gebrek aan creativiteit...

We kozen inderdaad voor dezelfde titel als vorige week. Het heeft niets te maken met een gebrek aan creativiteit van de redactie. Wel omdat de doelstelling van deze 16e speeldag voor KDS net dezelfde is dan die van de vorige speeldag(en): zo kort mogelijk bij de...

We kozen inderdaad voor dezelfde titel als vorige week. Het heeft niets te maken met een gebrek aan creativiteit van de redactie. Wel omdat de doelstelling van deze 16e speeldag voor KDS net dezelfde is dan die van de vorige speeldag(en): zo kort mogelijk bij de...

previous arrow
next arrow

Laatste wedstrijd

5

K Diegem Sport

Winnaar

  • Yentl Egerickx - 3 goal(s)
  • Maxime Mauen - 1 goal(s)
  • Aron Sulejmani - 1 goal(s)
22/01/2022 | 15:00
Gemeentelijk Stadion Vigor Wuitens Hamme
Meer lezen

Volgende wedstrijd

29/01/2022
Gemeentelijk Sportstadion
PosPloegMWDLP
1.Hoogstraten15112235
2.Lyra-Lierse15103233
3.Aalst1693430
4.Belisia1691628
5.Londerzeel1684428
6.Bocholt1672723
7.Cappellen1572623
8.Hasselt1663721
9.City Pirates1662820
10.Diegem1655620
11.Wijgmaal1654719
12.Berchem1645717
13.Tongeren1645717
14.Hades1538417
15.Pepingen-Halle16321111
16.Houtvenne1623119
bekijk alles

Upcoming Fixtures

29/01/2022 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
05/02/2022 | 19:30
Eburons Dome
13/02/2022 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion

Laatste nieuws

Op zoek naar de 20! (bis)

We kozen inderdaad voor dezelfde titel als vorige week. Het heeft niets te maken met een gebrek aan creativiteit van

Het toeval beheersen.

Sport kan geweldig spannend en aangrijpend mooi of pijnlijk zijn. Coaches en atleten proberen doorslaggevende factoren te herkennen en er

Het toeval beheersen.

Sport kan geweldig spannend en aangrijpend mooi of pijnlijk zijn. Coaches en atleten proberen doorslaggevende factoren te herkennen en er

Voetbal en resultaat.

Diegem vergat zichzelf te belonen voor een uitstekende eerste speelhelft. De bezoekers uit Antwerpen werden flink opgejaagd en slaagden er

Eindelijk beloond!

Vorig weekend tegen de leider stelden we al een kantelpunt vast wat betreft het spel van Diegem maar moesten we

Op zoek naar de 20! (bis)

We kozen inderdaad voor dezelfde titel als vorige week. Het heeft niets te maken met een gebrek aan creativiteit van

Op zoek naar de 20!

Drie maanden geleden was het. KDS zat op een wolk aan het begin van het seizoen. Alles liep vlotjes, iedereen

Derbytime

Vorige week bevestigde KDS wat we met z’n allen voelden aankomen. De negatieve spiraal waarin we al een tijdje verkeerden

Onze premium partners

Onze partners