De strijd voor het behoud.

Het seizoen is voorbij.
8 maart 2020, 16.45 uur. Heel Diegem valt elkaar in de armen na het laatste...

Het seizoen is voorbij.
8 maart 2020, 16.45 uur. Heel Diegem valt elkaar in de armen na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter, en de spelers trekken juichend richting tribune, waar zij hun trouw publiek groeten en dankbaar het oververdiend applaus in...

Het seizoen is voorbij.
8 maart 2020, 16.45 uur. Heel Diegem valt elkaar in de armen na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter, en de spelers trekken juichend richting tribune, waar zij hun trouw publiek groeten en dankbaar het oververdiend applaus in...

Update: Geen voetbal meer dit seizoen omwille van COVID-19

Het is officieel: seizoen 2019 - 2020 zit er spijtig genoeg op.De corona crisiscel van Voetbal Vlaanderen ...

Het is officieel: seizoen 2019 - 2020 zit er spijtig genoeg op.De corona crisiscel van Voetbal Vlaanderen  heeft beslist dat alle jeugd- en amateurcompetities van het seizoen 2019-2020 definitief worden stopgezet. Besluit geldt voor alle afdelingen en reeksen...

Het is officieel: seizoen 2019 - 2020 zit er spijtig genoeg op.De corona crisiscel van Voetbal Vlaanderen  heeft beslist dat alle jeugd- en amateurcompetities van het seizoen 2019-2020 definitief worden stopgezet. Besluit geldt voor alle afdelingen en reeksen...

Yves Vanderveeren keert terug naar Diegem Sport

Ondanks corona-tijd en de bijhorende luwte in de voetbalwereld heeft Diegem Sport op organisatorisch...

Ondanks corona-tijd en de bijhorende luwte in de voetbalwereld heeft Diegem Sport op organisatorisch niveau niet stilgezeten de afgelopen weken. Zo kunnen we de terugkeer aankondigen van Yves Vanderveeren als trainer. Yves verliet ons na de promotie in 2018, maar...

Ondanks corona-tijd en de bijhorende luwte in de voetbalwereld heeft Diegem Sport op organisatorisch niveau niet stilgezeten de afgelopen weken. Zo kunnen we de terugkeer aankondigen van Yves Vanderveeren als trainer. Yves verliet ons na de promotie in 2018, maar...

previous arrow
next arrow
Slider
PosPloegMWDLP
1.Tienen23142744
2.Bocholt23126542
3.Aalst22124640
4.Cappellen22105735
5.Hades2296733
6.Hasselt2289533
7.Vosselaar221021032
8.Diegem Sport2294931
9.Berchem2377928
10.SK Londerzeel23761027
11.Wijgmaal23751126
12.Geel22751026
13.Pepingen-Halle23671025
14.Hoogstraten22651123
15.Sp-Mopertingen22631321
bekijk alles

Laatste nieuws

De strijd voor het behoud.

Het seizoen is voorbij. 8 maart 2020, 16.45 uur. Heel Diegem valt elkaar in de armen na het laatste fluitsignaal

De strijd voor het behoud.

Het seizoen is voorbij. 8 maart 2020, 16.45 uur. Heel Diegem valt elkaar in de armen na het laatste fluitsignaal

Giant killers.

Hoog bezoek in het gemeentestadion op deze druilerige zondagmiddag. Zonder twijfel is Eendracht Aalst de ploeg in vorm op dit

Voorbeschouwing Cappellen – KDS

Storm Ciara zorgde voor een algemene afgelasting van alle voetbalwedstrijden op zondag 9 februari. Voor Diegem stond er toen een

Voorbeschouwing Geel – KDS

Allez, vooruit, we stappen morgen dan toch de bus op richting Geel. Tijdens de winterstop viel naast Duffel en Vosselaar

Onze premium partners

Slider

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.