Eerste gelijkspel.

Net op het einde van de heenronde speelde Diegem voor het eerst dit seizoen gelijk tegen Berchem Sport....

Net op het einde van de heenronde speelde Diegem voor het eerst dit seizoen gelijk tegen Berchem Sport. Vooraf werd al duidelijk dat het een bewogen wedstrijd zou worden, aangezien voor beide ploegen ongeveer hetzelfde op het spel stond: met een min of meer veilige...

Net op het einde van de heenronde speelde Diegem voor het eerst dit seizoen gelijk tegen Berchem Sport. Vooraf werd al duidelijk dat het een bewogen wedstrijd zou worden, aangezien voor beide ploegen ongeveer hetzelfde op het spel stond: met een min of meer veilige...

Voorbeschouwing KDS – Berchem

Berchem! Nog eens een tegenstander met een naam als een klok. Onlangs kwam de Antwerpse club nog in de...

Berchem! Nog eens een tegenstander met een naam als een klok. Onlangs kwam de Antwerpse club nog in de nationale pers met het verbod op douchen met een onderbroek. Vroeger was Berchem vooral de club waar ondermeer Ludo Coeck zijn eerste stapjes zette alvorens hij...

Berchem! Nog eens een tegenstander met een naam als een klok. Onlangs kwam de Antwerpse club nog in de nationale pers met het verbod op douchen met een onderbroek. Vroeger was Berchem vooral de club waar ondermeer Ludo Coeck zijn eerste stapjes zette alvorens hij...

Gelukkige verjaardag Steph!

Niet alleen onze coach, ook Keeperstrainer Stephan Van Goethem wordt een jaartje ouder op 5 december....

Niet alleen onze coach, ook Keeperstrainer Stephan Van Goethem wordt een jaartje ouder op 5 december. Gelukkige verjaardag Steph!...

Niet alleen onze coach, ook Keeperstrainer Stephan Van Goethem wordt een jaartje ouder op 5 december. Gelukkige verjaardag Steph!...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

1

K Diegem Sport

Gelijkspel

  • Dieter Vanderelst - 1 goal(s)
1

K Berchem Sport

Gelijkspel

  • Ken Spies - 1 goal(s)
08/12/2019 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
Meer lezen

Volgende wedstrijd

15/12/2019
Gemeentelijk Sportstadion
PosPloegMWDLP
1.Tienen15100530
2.Bocholt1584328
3.Vosselaar1590627
4.Hades1574425
5.Hasselt1574425
6.Aalst1573524
7.Cappellen1573524
8.Diegem Sport1571722
9.Berchem1554619
10.SK Londerzeel1553718
11.Geel1453618
12.Duffel1446418
13.Hoogstraten1551916
14.Pepingen-Halle1544716
15.Wijgmaal1542914
16.Sp-Mopertingen15401112
bekijk alles

Komende weken

15/12/2019 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
21/12/2019 | 19:00
Stadion Dirk Putteman
12/01/2020 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion

Laatste nieuws

Eerste gelijkspel.

Net op het einde van de heenronde speelde Diegem voor het eerst dit seizoen gelijk tegen Berchem Sport. Vooraf werd

Gelukkige verjaardag Steph!

Niet alleen onze coach, ook Keeperstrainer Stephan Van Goethem wordt een jaartje ouder op 5 december. Gelukkige verjaardag Steph!

Gelukkige verjaardag Nico!

Niet alleen spelers verjaren, ook de leden van de staf worden een jaartje ouder. Vandaag is het de beurt aan

Eerste gelijkspel.

Net op het einde van de heenronde speelde Diegem voor het eerst dit seizoen gelijk tegen Berchem Sport. Vooraf werd

En dat is zeven…

We zitten op een trein, dames en heren. Weggezakt in de kussens kijken we naar buiten, naar een landschap met

Onze premium partners

Slider

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.