Zoete kers in de allerlaatste minuut.

Al gauw duikt het woordje “moet” op, wanneer je als ploeg in de middenmoot naar de laatste in de stand...

Al gauw duikt het woordje “moet” op, wanneer je als ploeg in de middenmoot naar de laatste in de stand gaat. En “moet” doet iets vies in het hoofd. Langs de ene kant prikkelt het ongetwijfeld de klieren die de adrenaline omhoog jagen, langs de andere kant knaagt...

Al gauw duikt het woordje “moet” op, wanneer je als ploeg in de middenmoot naar de laatste in de stand gaat. En “moet” doet iets vies in het hoofd. Langs de ene kant prikkelt het ongetwijfeld de klieren die de adrenaline omhoog jagen, langs de andere kant knaagt...

Voorbeschouwing Wijgmaal – KDS

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit...

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit hart. We slikten te makkelijk doelpunten en Mathei kreeg als het ware een hattrick in de schoot geworpen.

Na de wedstrijden hadden we het over een wens. Een...

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit hart. We slikten te makkelijk doelpunten en Mathei kreeg als het ware een hattrick in de schoot geworpen.

Na de wedstrijden hadden we het over een wens. Een...

Gelijk na twee wereldgoals.

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor...

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor Diegem in hun eerste competitiepartij na de winterstop. Niet in het minst door de afwezigheid van het vernuft van een Benlouafi (geblesseerd) en Matuta (geschorst),...

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor Diegem in hun eerste competitiepartij na de winterstop. Niet in het minst door de afwezigheid van het vernuft van een Benlouafi (geblesseerd) en Matuta (geschorst),...

previous arrow
next arrow
Slider

Laatste wedstrijd

1

Olympia Wijgmaal

Gelijkspel

  • Alessandro Bongiorno - 1 goal(s)
1

K Diegem Sport

Gelijkspel

  • Ali Barkellil - 1 goal(s)
19/01/2020 | 14:30
Ymeria
Meer lezen

Volgende wedstrijd

02/02/2020
Gemeentelijk Sportstadion
PosPloegMWDLP
1.Tienen19122538
2.Bocholt19106336
3.Aalst1995532
4.Vosselaar19101831
5.Hasselt1987431
6.Cappellen1986530
7.Hades1976627
8.SK Londerzeel1975726
9.Diegem Sport1974825
10.Duffel1959524
11.Berchem1965823
12.Geel1965823
13.Hoogstraten19631021
14.Pepingen-Halle1946918
15.Sp-Mopertingen19521217
16.Wijgmaal19441116
bekijk alles

Komende weken

02/02/2020 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion
09/02/2020 | 15:00
Jos Van Wellenstadion
16/02/2020 | 15:00
Gemeentelijk Sportstadion

Laatste nieuws

Voorbeschouwing Wijgmaal – KDS

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit hart. We slikten te makkelijk

Gelijk na twee wereldgoals.

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor Diegem in hun eerste

Voorbeschouwing KDS – Bocholt

De break voor de winterstop werd nog even uitgesteld met een vooruitgeschoven wedstrijd tegen SK Londerzeel, waardoor KDS een weekje

Gelijk na twee wereldgoals.

Topteam, dit Bocholt, laat daar niet de minste twijfel over bestaan. Een serieuze uitdaging dus voor Diegem in hun eerste

Voorbeschouwing Wijgmaal – KDS

Zondag trekt KDS naar Wijgmaal. De heenwedstrijd werd een nachtmerrie voor iedereen met een groen-wit hart. We slikten te makkelijk

Voorbeschouwing KDS – Bocholt

De break voor de winterstop werd nog even uitgesteld met een vooruitgeschoven wedstrijd tegen SK Londerzeel, waardoor KDS een weekje

Onze premium partners

Slider

Onze partners

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.