Archief: seizoen 2021-2022

Was seizoen ’21-’22 een eerste uiting van het nieuwe normaal? Zo goed als. Op een korte break in januari, en enkele midweekmatchen van reeksgenoten in november en december na werd de competitie op een enigszins ‘normale’ manier afgerond, na 2 onvolledige COVID-seizoenen. Net als vorig jaar begon Diegem best prima aan het seizoen met 11/15. Ondertussen werd profclub Lommel het flink lastig gemaakt in de bekercampagne.

Door een opeenstapeling van blessures en onbeschikbaarheden ging de motor nadien aan het sputteren. Een kantelpunt was een uitmuntende 2-2 tegen later kampioen Hoogstraten, dat slechts in de slotseconden kon gelijkmaken. Sleuteloverwinningen tegen Wijgmaal, Hades, Houtvenne en Pepingen-Halle bezorgden ons uiteindelijk een veilige 9e plek en ticketje naar nog een jaartje 2e nationale. Wijgmaal en Houtvenne zakken naar 3e nationale.

Eindstand seizoen 2021-2022

PosPloegMWDLG+G-+/-P
130224472225070
230176761352657
330176752292357
430165952401253
530157844321252
63015694738951
730134134456-1243
830108123637-138
93098133645-935
1030104163850-1234
113089133645-933
123088143749-1232
1330711123444-1032
143077163451-1728
153068163052-2226
163067173058-2825

 

Wedstrijden seizoen 2021-2022

DatumThuisTijd/uitslagUitSpeeldag
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
-
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
-
-
19
20
21
22
17
23
24
25
26
27
28
18
29
30

Kern en statistieken seizoen 2021-2022

Individuele statistieken 2021-2022

#Speler Winst%Gelijk%Verlies%
1Dean Michiels1620000001936.821.142.11.32
2Lander Van Lautem1226000102425.029.245.81.04
5Jannes Bautmans2340323002729.622.248.11.11
6Lucas Honshoven790102001631.312.556.31.06
7Jan De Bouw2203149002733.329.637.01.30
8Jordy De Koker2104139002532.024.044.01.20
9Yentl Egerickx1634822002330.430.439.11.22
10Daimy Deflem22621142002729.629.640.71.19
11Sander Denayer2120330002630.826.942.31.19
12Cedric Mertens2075206002437.525.037.51.38
13Axel Frix1775010012825.028.646.41.04
16Lenny Kassanda Mulumba15300000560.00.040.01.80
19Aron Sulejmani708211001723.517.658.80.88
20Maxime Mauen2027313002626.926.946.21.08
21Matthias Suederick36000000425.050.025.01.25
23Stefan Cojocaru1605002002236.427.336.41.36
25Beni Mpanzu462000001127.318.254.51.00
69Ali Barkellil7600100366.70.033.32.00