Archief: seizoen 2019-2020

Seizoen 2019-2020 is er eentje voor de geschiedenisboeken. Door het uitbreken van het Coronavirus en de daaropvolgende maatregelen, werd beslist om alle reeksen van 1e amateur tot 4e provinciale per direct stop te zetten. De stijgers en dalers worden bepaald op basis van de stand op dat moment. Het seizoen was sowieso al zeer tumultueus door de licentieperikelen van ASV Geel, VV Vosselaar en KFC Duffel. De laatste twee zakken respectievelijk naar 1e provinciale en 4e provinciale, op het moment van schrijven heeft ASV Geel (nog) geen licentie voor 2e amateur. K Diegem Sport sluit het seizoen af op een knappe 8e plaats, al zat een eindspurt richting top 5 zeker nog binnen de mogelijkheden na een opmerkelijke 6 op 6 tegen de nummers 3 en 4: Cappellen en Eendracht Aalst. Het was tevens het laatste seizoen van Pieter Jacobs als speler.

Lees hier de uitgebreide nabeschouwing van het seizoen 2019/20.

Eindstand seizoen 2019-2020

PosPloegMWDLG+G-+/-P
123142740281244
223126538241442
322124637231440
42210573426835
5229673229333
6228952930-133
722102103431332
8229492626031
9237793135-428
102376103037-727
112375113738-126
122275102530-526
132367102431-725
142265112730-323
152263132147-2621

Wedstrijden seizoen 2019-2020

Kern en statistieken seizoen 2019-2020

INDIVIDUELE STATISTIEKEN 2019-2020

#Speler Winst%Gelijk%Verlies%
1Dean Michiels244501102842.921.435.7
2Lander Van Lautem112510201560.020.020.0
3Dieter Vanderelst254040303046.720.033.3
4Anthony De Marrée3522000862.512.525.0
5Jannes Bautmans96002101770.617.611.8
6Elias Blanckaert53000101163.618.218.2
6Lucas Honshoven143721202454.216.729.2
7Jan De Bouw163400502850.014.335.7
8Jordy De Koker129631501931.626.342.1
9Yentl Egerickx749100101546.76.746.7
9Ilias Benamar140272312740.722.237.0
10Mehdi Benlouafi2249010402853.614.332.1
11Sander Denayer208543102653.815.430.8
12Cedric Mertens209110502642.323.134.6
12Pieter Jacobs50600001154.59.136.4
13Axel Frix51100101346.223.130.8
15Arnaud De Cuyper70220301850.022.227.8
21Esteban Gonzalez9000001100.00.00.0
23Stefan Dragos Cojocaru178600102250.018.231.8
42Alex Matuta177710212343.521.734.8
63Ilias Labiad ActieIlias Labiad202340202441.720.837.5
69Ali Barkellil1378121302157.128.614.3