Archief: seizoen 2019-2020

Seizoen 2019-2020 is er eentje voor de geschiedenisboeken. Door het uitbreken van het Coronavirus en de daaropvolgende maatregelen, werd beslist om alle reeksen van 1e amateur tot 4e provinciale per direct stop te zetten. De stijgers en dalers worden bepaald op basis van de stand op dat moment. Het seizoen was sowieso al zeer tumultueus door de licentieperikelen van ASV Geel, VV Vosselaar en KFC Duffel. De laatste twee zakken respectievelijk naar 1e provinciale en 4e provinciale, op het moment van schrijven heeft ASV Geel (nog) geen licentie voor 2e amateur. K Diegem Sport sluit het seizoen af op een knappe 8e plaats, al zat een eindspurt richting top 5 zeker nog binnen de mogelijkheden na een opmerkelijke 6 op 6 tegen de nummers 3 en 4: Cappellen en Eendracht Aalst. Het was tevens het laatste seizoen van Pieter Jacobs als speler.

Lees hier de uitgebreide nabeschouwing van het seizoen 2019/20.

Eindstand seizoen 2019-2020

PosPloegMWDLG+G-+/-P
123142740281244
223126538241442
322124637231440
42210573426835
5229673229333
6228952930-133
722102103431332
8229492626031
9237793135-428
102376103037-727
112375113738-126
122275102530-526
132367102431-725
142265112730-323
152263132147-2621

Wedstrijden seizoen 2019-2020

DatumThuisTijd/uitslagUitArtikel

Kern en statistieken seizoen 2019-2020

INDIVIDUELE STATISTIEKEN 2019-2020

#Speler Winst%Gelijk%Verlies%
1Dean Michiels189000102138.119.042.9
2Lander Van Lautem85300201060.020.020.0
5Matias Delhaisse90000010.00.0100.0
5Jannes Bautmans78402101361.523.115.4
7Jan De Bouw120800501942.110.547.4
8Jordy De Koker7821130119.127.363.6
9Yentl Egerickx3912000933.30.066.7
10Mehdi Benlouafi166607301947.410.542.1
11Sander Denayer153133101850.011.138.9
12Cedric Mertens145610401729.423.547.1
12Pieter Jacobs2380000633.30.066.7
13Axel Frix2710010944.422.233.3
14Lucas Honshoven113721201747.111.841.2
18Augustin Dondo-Ndubo0000000.00.00.0
19Ali Barkellil98661301346.230.823.1
21Esteban Gonzalez9000001100.00.00.0
23Stefan Dragos Cojocaru153400101947.415.836.8
42Alex Matuta136800211735.317.647.1
63Ilias Labiad ActieIlias Labiad177140202138.119.042.9
Deze website maakt gebruik van cookies. Deze zorgen voor een betere browse ervaring.