Kennen jullie De Lediaan al? Misschien ken je het niet van naam, maar je hebt het zeker en vast al gezien. Want De Lediaan is het nieuwe bouwproject in Diegem dat grenst aan onze jeugdvelden.
De eerste fase van het project De Lediaan nadert haar voltooiing en de oplevering staat gepland in oktober en november 2025.
Er zijn nog enkele interessante appartementen te koop in deze eerste fase. Dus, als je wenst te investeren in een pand dat dit jaar nog kan verhuurd worden, dan moet je zeker eens langsgaan op de bezoekdag dit weekend. Tijdens deze bezoekdag krijgt iedereen de kans om het project te ontdekken.
Er is een volledig ingericht modelappartement te bezichtigen en ook al uw vragen over investeren of kopen in een kwalitatief woonproject zullen beantwoord worden.
Interesse?
Schrijf je dan in voor de bezoekdag!
Meer info over De Lediaan
Wilt u uw volgende financiële investering graag kunnen visualiseren? Dat kan! Kom langs op onze bezoekdag op het bouwterrein van het project De Lediaan.
Profiteer van deze exclusieve dag om het project te ontdekken, waarvan de eerste fase bijna is afgerond. De laatste beschikbare appartementen kunnen ook bezocht worden.
Waarom een bezoek brengen aan ons project De Lediaan in Diegem?
- Bespaar tot 70% energie dankzij vloerverwarming en warmtepompen
- Groene omgeving met maar liefst 1,8 hectare park
- BEN-woning met E-peil 20: bespaar tot 50% op de onroerende voorheffing gedurende de eerste 5 jaar
- Centrale ligging: omringd door alle nodige voorzieningen (restaurants, winkels, scholen…)
- Mogelijkheid tot een huurinkomen tot 15 jaar gegarandeerd
Wilt u deelnemen aan onze ontdekdag op de werf?
Schrijf u nu in om deel te nemen aan onze Open Wervendag in De Lediaan.
Praktische informatie:
📍 Oude Haachtsesteenweg 2-4, 1831 Machelen
📅 Vanaf 10u30