Afscheid van Marc

Onze club heeft met Marc Verhaeghe afscheid moeten nemen van een echte topper.

Sinds jaar en dag was Marc onze stadionomroeper die met zijn warme stem de opstellingen kenbaar maakte en als KDS scoorde de vlam in de pijp kon jagen met zijn enthousiaste aanpak.

Marc was daarenboven ook een vaste medewerker die, vooral in de luwte, zovele dingen regelde. Moest er ergens iets gemaakt of hersteld worden was Marc er altijd als de kippen bij om dat in orde te brengen.

Ook als bestuurslid stond Marc paraat.  Hij had een uitgesproken mening over de dingen en liet die ook duidelijk blijken.  Maar altijd met het beste voor de club voor ogen.  Hij vervulde ook een aantal administratieve taken en deed dat ook op de accurate wijze die hem eigen was.

Marc kreeg een aantal jaren geleden serieuze gezondheidsproblemen en de laatste maanden werd het heel zwaar om zijn taken te kunnen uitvoeren.  Marc vocht als een leeuw tegen zijn ziekte maar heeft vrijdag die ongelijke strijd moeten opgeven.

Vriend Marc, je was voor onze club een gouden bestuurder, een gedreven medewerker en een super supporter.

K.Diegem Sport voelt mee met Annemie, Peggy, Ken en de hele familie Verhaeghe.  K.Diegem Sport wenst jullie veel sterkte in deze moeilijke momenten.

 • Vandercoilden Linda 07/10/2023 at 17:51

  Ik heb nu pas vernomen en geschokt, dat Marc gestorven is aan een slepende ziekte. Zijn foto zal ik voor eeuwig blijven herinneren .Ik wens de ganse familie, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.
  Linda Vandercoilden

 • Kris Verellen, collega-omroeper KBS 04/09/2023 at 18:00

  Namens Berchem Sport, onze oprechte deelneming aan familie, vrienden en heel Diegem Sport bij het heengaan van Marc. Ook wij zullen hem als bijzonder attente en nauwgezette ‘old school speaker’ missen. Maar we gaan ons zeker ook zijn markante stem blijven herinneren, waaruit wij de liefde en trots voor zijn club doorheen jullie stadion hoorden openspatten.

 • De Poorter Pierre 02/08/2023 at 14:08

  Pas vandaag 2juli verneem ik het overlijden vm jeugdvriend en buurman Marc via zijn zus Mariette. We gingen 3jaar elke dag met de fiets naar school in Oudenaarde. Daarna zijn we in hetzelfde bedrijf begonnen(Pedeo)en reed ik mee op zijn brommer. Na een tweetal jaar daar werken trouwde Marc en verhuisde naar Diegem. Ik vroeg regelmatig nu nog az zus hoe het was met Marc en wist dat hij ziek was. Ik heb hem jammer genoeg niet meer kunnen terugzien maar zijn overlijden maakt me zeer triest. Veel sterkte az familie.
  Pierre De Poorter
  Riedekens 48 Ename 9700

 • Familie Doms-sanfrinnon 27/07/2023 at 17:56

  Veel sterkte gewenst aan de familie en vrienden van Marc , heb gedurende 7 jaar uitstekend met hem samengewerkt . Ik heb hem leren kennen als een fijne, behulpzame en sympathieke man .

  Danny Doms, team afgevaardigde

 • Kevin en Sofie 25/07/2023 at 18:58

  Veel sterkte aan de familie hij gaat gemist worden 💫

 • Luc 25/07/2023 at 11:49

  LUC

  DE HEMEL IS EEN ENGELRIJKER
  IK WENS JULLIE VEEL STREKTE BIJ DIT VERLIES

 • Stephane Vandorpe 23/07/2023 at 16:45

  Diegem verliest met Marc een grote persoon. Ik wens veel sterkte aan de hele familie.
  Familie Vandorpe

 • Degreef 23/07/2023 at 13:43

  Onze Innige deelneming aan de familie. We zullen Marc herinneren als een top kerel.
  Michel en Christiane.

 • Philippe 23/07/2023 at 13:29

  Veel sterkte aan de familie

 • Leona 23/07/2023 at 11:58

  Veel strekte aan Annemie en de familie Verhaeghe. We gaan je missen Marc.
  Leona

 • Paul Brodelet 23/07/2023 at 08:32

  Onze innige deelneming en veel sterkte aan de familie

  Paul en Gerda

 • Willy en Ingrid 22/07/2023 at 21:16

  Een goal scoren in ons stadion zal nooit meer hetzelfde zijn… De vreugde zal er natuurlijk altijd zijn, maar als zijn deuntje door de boxen jaagt zullen wij altijd even aan onze Marc denken. Fijne mens, trouwe vriend!

 • Carine Meert 22/07/2023 at 16:35

  Heel veel sterkte aan de familie en vrienden die Marc genegen waren

 • Verbelen Danny 22/07/2023 at 13:46

  Veel sterkte aan al zijn dierbaren. Dat zijn herinneringen jullie troost mogen bieden. Danny en Christine Verbelen – De Cubber uit Wolvertem

 • Verhelst Marc 22/07/2023 at 10:51

  Mijn deelneming aan Ken en de familie

 • Chris Walraevens 22/07/2023 at 10:28

  Innig medevoelen met jullie rouw en veel sterkte aan de familie
  Chris Jo en Tom De Baerdemaeker

 • Hanon patrick 22/07/2023 at 10:26

  Veel sterkte aan de familie was een echte club idool

 • Andre 22/07/2023 at 10:24

  Een man uit de duizend een zegen voor de club en de vrienden.
  Met dank aan Annemie , Peggy en Ken, Sterkte en steun mekaar.!

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden.