Kies nu de rechterflank in onze ploeg van het decennium

Vorige week gingen we op zoek naar het beste duo in de centrale verdediging van onze ploeg van het decennium. Het viel uiteraard te voorspellen dat jullie Pieter Jacobs hiervoor zouden selecteren. Hij kreeg dan ook 93,5% van de stemmen achter zijn naam. Benieuwd of er iemand beter zal doen.

Naast Pieter was het uiteindelijk Dieter Vanderelst die door jullie werd verkozen als wing-man. Dieter verzamelde uiteindelijk 41% van de stemmen, bijna het dubbele aantal stemmen ten opzichte van de derde, en dus ook een overtuigende keuze.

Proficiat aan beide heren met jullie plaats in dit ongetwijfeld mooie elftal.

We zijn in de volgende fase van onze stemronde: de rechterflank!

“Rechtsachter of rechtsmidden”.  De spelers die daar uit de verf komen hebben vaak beide posities gespeeld, vandaar dat we in deze stemronde deze twee posities ook groeperen. Stemmen kan vanaf nu via deze link, waar je een woordje uitleg kan vinden over de verschillende genomineerden.

Dat de beste moge winnen!

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden.