Na de rechterflank, kies nu de linkerflank van onze ploeg van het decennium

De ploeg van het decennium krijgt stilaan vorm. Na de stemronde van vorige week weten we nu ook wie jullie hebben verkozen tot de favoriete rechterflank.

Lander Van Lautem, ondertussen al enkele jaren een vaste waarde op de rechtsachter, stond meteen op kop en stond die plaats niet meer af. Finaal stemden 52% van de supporters voor Lander. Een knap resultaat!

Voor de tweede plaats was het een nek-aan-nek race waarbij uiteindelijk Mathias Vyncke aan het langste eind trok. Op die manier wordt de rechterflank bevolkt door twee Diegemse jeugdproducten, toch wel iets om fier over te zijn!

Stem nu voor de linkerflank!

Geen jing zonder yang, geen rechts zonder links. En dus verkiezen we deze week de linkerflank van onze ploeg van het decennium. We vragen opnieuw 2 spelers te kiezen.

Stemmen kan vanaf nu via deze link, waar je een woordje uitleg kan vinden over de verschillende genomineerden.

Dat de beste moge winnen!

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden.